MMK Daniel Krajewski

Daniel Krajewski zdjęcia Łukasz Pęcak Marzenia Mają Kolor __ DANIEL KRAJEWSKI Ulubionym kolorem Daniela jest czarny, jednak jego świat jest zdecydowanie bardziej barwny. Daniel marzy, by zabrać do Izraela uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, na które uczęszcza. Tam wraz z przewodnikiem…

MMK Daniel Krajewski

Source

0
(0)

Daniel Krajewski zdjęcia Łukasz Pęcak

Marzenia Mają Kolor __ DANIEL KRAJEWSKI
Ulubionym kolorem Daniela jest czarny, jednak jego świat jest zdecydowanie bardziej barwny. Daniel marzy, by zabrać do Izraela uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, na które uczęszcza. Tam wraz z przewodnikiem oprowadzi ich po niesamowitych miejscach pełnych historii. Daniel jest aktywnym harcerzem. Interesuje się tańcem, muzyką oraz pszczelarstwem! Jest człowiekiem religijnym, praktykuje judaizm. W wolnych chwilach gra na pianinie i śpiewa. Otwarcie przyznaje, że szuka miłości na całe życie. W przyszłości pragnie podjąć pracę na stanowisku pomocnika kelnera.

The favorite color of Daniel is black but his world is definitely much more colorful. His dream has a light shade of blue which can bring to your mind clean seawater and the sky. Daniel want to take the participants of the Occupational Therapy Workshops – to which he attends – to Israel. There, with an assistance of a guide, he will show them wonderful historical places. Daniel is an active scout. He is also joys playing piano and singing. He is not ashamed to speak openly about his search for love. In the future he would like to work as a waiter assistant.

Produkcja: Kinga Janowska Pastuszak, Magda Gołdanowska, Iza Łopuch, Kaśka Dubińska, Eliza Karczewska

Projekt graficzny logo, albumu i kalendarza: Joanna Skiba
Dop: Grzegorz Pastuszak
Montfilmowy: Michał Wilczek
Muzyka: Łukasz Palkiewicz

otwartedrzwi.pl
#mmk #marzeniamajakolor #bohater

0 / 5. 0

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *